Жертвою бандитів на Дніпропетровщині став депутат Криничанського райради, директор сільгосппідприємства "Карат плюс" Олександр Грушка. Подробиці розповів голова Саксаганського сільради Ігор Івашина. Чоловік живе неподалік від місця події і разом з сином першим прийшов на допомогу родині, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Про НП голові повідомила дочка Олександра Грушки: дівчині вдалося звільнитися від скотчу, яким вона була зв'язана і покликати на допомогу.
"Дізнавшись, що сталося, ми з сином побігли на місце. На жаль, поранення у Олександра Івановича було дуже важким. Ми відразу ж викликали швидку, але її все не було. Тоді ми поклали пораненого до машини і поїхали назустріч медикам. На дорозі зустрілися. Лікарі вибігли, почали надавати допомогу, але врятувати вже не змогли", - розповів Івашина.
Він також зазначив, що дружина і дочка Грушки не постраждали: "Але все це сталося у них на очах", - додав чоловік.
За словами голови, загиблий був хорошою людиною, люблячим батьком: "З дружиною вони виховали прекрасних дітей. Грушка не одне скликання був депутатом районної ради, люди довіряли йому", - розповів Івашина.
Місцеві жителі розповіли нашим журналістам, що загиблий не один десяток років проживав в Саксаганському (колишнє Жовтневе) і допомагав селу. Наприклад, в минулому році за рахунок його фермерського господарства була відремонтована центральна дорога в селі.
Хто скоїв звірячий напад на депутата і його сім'ю, люди не знають, проте впевнені, що це справа рук залітних: "Наші таке зробити не могли", - вважають люди.
Грушку поховають в с. Спаське Новомосковського району Дніпропетровської області, де поховані його батьки.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...