"Девочки, кто хочет?": Російський футбольний союз шукає секс-бомб для ескорт-послуг, 21+

Вимоги кажуть самі за себе. Мініатюрна фігура, великий бюст, готовність усамітнюватись з гостями в туалеті, знання мов не обов'язкове.

Мережа пропонує цих двох поза конкурсом

У соцмережах з'явилася вакансія хостес для роботи з VIP-гостями матчів в Петербурзі на Кубку Конфедерацій з футболу, повідомляють Патріоти України.

Бажаючим висунуті незвичайні вимоги: претендентки на "посаду" повинні бути старше 21-го року, мати 40-42 розмір одягу і як мінімум третій розмір грудей. В обов'язки дівчат входить зустріч гостей в VIP-ложах, роздача подарунків і допомогу в складних ситуаціях, наприклад, якщо який-небудь шейх не зможе сам знайти туалет. Відзначається, що дівчатам бажано знати англійську мову, але це не обов'язкова умова.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...