Волонтер і військовий медик Олена Мосійчук поділилася шокуючою історією про байдужість і бездіяльність співробітників обласної лікарні Дніпра. Про це вона пише на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
За словами волонтера, вона стала свідком того, як в лікарню приїхало двоє чоловіків, у одного з яких була серйозно травмована рука. Як видно на фотографіях, потерпілий стікав кров'ю. Лікарі протягом довго часу відмовлялися надавати йому допомогу.
"Закривавлений чоловік вийшов, опустивши голову і від безнадійності поплив на підлогу спершись об автомобіль. Я не змогла стояти осторонь. Я схопила аптечку, підбігла до мужиків. У потерпілого на руці був затягнутий пояс. Рука була розірвана, кров йшла, шматки м'яса просто сповзали з тіла. Друг потерпілого просив про допомогу. Не розуміючи "як це лікарі відмовили?", перев'язала, зупинила кров, і після того як ми підняли кіпіш, вийшли лікарі. Недбалою вальяжною ходою вийшли молоді дівчатка. Неохоче підійшли до мужика "що трапилося? У нас немає медикаментів", - обурено пише Мосійчук.
"Поки матом не почали спілкуватися, лікарі і пальцем не хотіли ворушити", - додає вона.
Як зазначається, чоловік отримав травми, працюючи з кутовою шліфувальною машиною (так званою "болгаркою").
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...