"Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території.

Петро Симоненко

На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симоненко. Глава забороненої в Україні Компартії взяв участь в дискусії, яка стосувалася провокацій флоту РФ в Азовському морі, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що останні місяці практично щодня прикордонники РФ затримують для огляду судна, що йдуть в український Маріуполь або ж виходять з нього.

Петро Симоненко в кращих традиціях пропагандистів, різко поміняв тему дискусії, перейшовши на прямі звинувачення української влади. Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, нічтоже сумняшися звинуватив українських військових в ... мінуванні території. «Діти в поле вийти не можуть», - надривався Петро Симоненко, мабуть, забувши, яка країна прийшла з війною в Україні.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...