"Для Украины наступит большая опасность": Військовий експерт вказав на серйозну загрозу на Донбасі

На думку експерта, найнебезпечніший час для української сторони настане в серпні, хоча варіанти конфлікту можуть бути самими різними.

Якщо ж у Білорусі не буде ніякого збройного конфлікту, то в Україну не може не наближатись небезпека. Вся справа в тому, що у РФ немає причин нападати на найближчого союзника (на Білорусь). Такий прогноз озвучив військовий експерт Павло Фельгенгауер, передають Патріоти України.
«Нет какого-то существенного повода. Собственно, зачем России атаковать Беларусь? Беларусь никуда не уходит: в НАТО не вступает, в Европейский союз тоже, интегрироваться в западные структуры не собирается. Значит, Беларусь не денется никуда, и можно никуда не спешить. Думаю, и Лукашенко, и Назарбаеву позволят дожить со своими владениями», - сказав Фельгенгауер.
На думку експерта, найнебезпечніший час для української сторони настане в серпні, хоча варіанти конфлікту можуть бути самими різними.
Фельгенгауер додав, що зараз важливо не втрачати надію, при цьому, можливо ще, що в наступному місяці ситуація буде сталевий. «Время, в принципе, сейчас самое опасное – август наступает. Однако какие резоны сейчас Кремлю предпринимать что-то на Донбассе? Ответ знают лишь в Кремле. Могут быть разные варианты», - зазначив він.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...