Дмитро Тимчук: Серед шахтарів назріває бунт

На шахті імені Скочинського, що в окупованому Донецьку, окупанти кілька місяців поспіль не платять зарплату.

Фото: Відомості.UA

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"На шахті ім. Скочинського (Донецьк, вул.Бірюзова, 51) в даний час працюють 2 тисячі робітників, видобуток вугілля зменшився з 1,7 тис тонн на добу на початку року, до 1 тис. тонн. Основною причиною різкого зменшення видобутку вугілля стала відсутність товарно-матеріальних поставок з території, підконтрольної Україні, а саме - лісу для кріплення гірничих виробок, що не дозволяє проводити проведення монтажних робіт під землею. Раніше зазначені матеріали для монтажних робіт поставлялися з території, підконтрольної Україні (н.п.Слов'янськ), а зараз у зв'язку з забороною переміщення вантажів на окуповану територію в рамках рішення РНБО України, зазначений матеріал на шахту не надходить", - написав він.

Куратор "Інфоспротиву" додає, що востаннє зарпалату на захопленій шахті платили ще в лютому.

"Остання виплата заробітної плати на шахті була проведена в лютому 2017 року і становила в середньому 8 тис. рублів (виплачувалися двома частинами протягом місяця). Відновлення виплат працівникам шахти обіцялося з травня ц.р., але за станом на 25.05.2017 виплата зарплати керівництвом шахти не була здійснена", - відзначив Тимчук.

Він також зазначив, що вугілля із захоплених шахт не вивозиться із "республік", а серед шахтарів назріває бунт.

В даний час видобутий шахтою вугілля відвантажується підприємствам, розташованим в "ДНР" - "Ясинівський коксохімічний завод" (м.Макіївка) і "Донецьксталь-металургійний завод" (Донецьк). Керівництво шахти обіцяє працівникам налагодити поставки лісу з території Росії, відновлення обсягів видобутку вугілля і виплату зарплати "найближчим часом". У той же час, куратори від "МГБ ДНР" на шахті ім. Скочинського в доповідях на ім'я свого керівництва відзначають високий протестний потенціал серед працівників шахти і рекомендують терміново вжити заходів щодо виплат заборгованостей по зарплатам", - резюмував Тимчук.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...