Дністровська ГАЕС зробила наступний крок до статусу найпотужнішої у Європі (фото)

На будівництві другої черги Дністровської ГАЕС відбувається монтаж статора гідротурбіни №4.

Будівельники НВО «Укргідроенергобуд» вже перемістили статор з майданчика до шахти гідроагрегату, передають Патріоти України з посилання на офіційну facebook-сторінку НВО «Укргідроенергобуд».

Фахівці компанії в стислі строки виконали всі заплановані підготовчі будівельно-монтажні роботи в шахті гідроагрегату для забезпечення монтажу статора турбіни.

Для переміщення статора вагою 287 тонн було влаштовано підкранову балку, яка є частиною загальної конструкції шахти та використовуватиметься для пересування монтажного крана. В свою чергу кран здійснюватиме переміщення до шахти решти частин гідроагрегату.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...