Дно суспільства, або Чому "іхтамнєти" з російської глибинки рвуться на Донбас

Чому «добровольці» з російської глибинки охоче їдуть воювати на Донбас, і чому, в разі полонення, так швидко виявляються кинутими напризволяще навіть своїми близькими?

Відповіді на ці питання шукала в Росії журналістка Олена Лунькова. Олена розповіла історії полонених російських бойовиків, яких Україна готова обміняти на своїх громадян, утримуваних в полоні в РФ, передають Патріоти України.

"Знаете, я увидела города и дома, в которых в России жили эти четверо заключенных. И поняла, что они уехали не от хорошей жизни, — говорить Олена Лунькова. — Рассказывают, что приехали на Донбасс изменить ситуацию, а у самих дома все очень печально — если не дно общества, то какой-то цокольный этаж. Так что далеко не идея двигала ими, а возможность заработать хоть какие-то деньги."

За словами журналістки, Росію можна «поділити на Москву і всю іншу країну».

"Меня больше всего поразили даже не провинциальные города, а отношение родственников заключенных, которые сидят в наших тюрьмах, — розповідає Олена. — Ни один из них ни разу не обращался в государственные органы, чтобы узнать судьбу своих близких. Никто не устраивал акций протеста, не писал писем. Каждый, с кем я встречалась, считает, что от него ничего не зависит. Нужно просто сидеть и ждать какого-то сигнала. Они уверены, что им позвонят, предупредят о судьбе родного человека. А сами делать ничего не намерены. Они лишь говорят: «Ну, а что мы можем сделать?» У людей совершенно отсутствует вера в свои силы и возможности. Они не хотят разбираться и осложнять себе жизнь."

Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...