Дно суспільства, або Чому "іхтамнєти" з російської глибинки рвуться на Донбас

Чому «добровольці» з російської глибинки охоче їдуть воювати на Донбас, і чому, в разі полонення, так швидко виявляються кинутими напризволяще навіть своїми близькими?

Відповіді на ці питання шукала в Росії журналістка Олена Лунькова. Олена розповіла історії полонених російських бойовиків, яких Україна готова обміняти на своїх громадян, утримуваних в полоні в РФ, передають Патріоти України.

"Знаете, я увидела города и дома, в которых в России жили эти четверо заключенных. И поняла, что они уехали не от хорошей жизни, — говорить Олена Лунькова. — Рассказывают, что приехали на Донбасс изменить ситуацию, а у самих дома все очень печально — если не дно общества, то какой-то цокольный этаж. Так что далеко не идея двигала ими, а возможность заработать хоть какие-то деньги."

За словами журналістки, Росію можна «поділити на Москву і всю іншу країну».

"Меня больше всего поразили даже не провинциальные города, а отношение родственников заключенных, которые сидят в наших тюрьмах, — розповідає Олена. — Ни один из них ни разу не обращался в государственные органы, чтобы узнать судьбу своих близких. Никто не устраивал акций протеста, не писал писем. Каждый, с кем я встречалась, считает, что от него ничего не зависит. Нужно просто сидеть и ждать какого-то сигнала. Они уверены, что им позвонят, предупредят о судьбе родного человека. А сами делать ничего не намерены. Они лишь говорят: «Ну, а что мы можем сделать?» У людей совершенно отсутствует вера в свои силы и возможности. Они не хотят разбираться и осложнять себе жизнь."

Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.