Збір "заяв" здійснюється "фахівцями міністерства юстиції ДНР". Так, у "центрах соціальної допомоги та адміністративних послуг" на блокпостах бойовиків в зоні АТО (КПВВ "Оленівка", "Майорськ", "Жовтень" і "Олександрівка") триває агітація громадян, які перетинають лінію розмежування, і здійснюється оформлення "звернень" у Європейський суд з прав людини з питань невиплати Україною соціальних допомог та інших порушень.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...