До недосипання є сенс підготуватися заздалегідь: У березні переведемо годинники

Перехід на літній час в Україні відбудеться в останню неділю березня. З 30 на 31 березня 2019 року о 3 годині ранку стрілки годинника слід перевести на одну годину вперед.

Це означає, що спати ми будемо на 60 хвилин менше, передають Патріоти України.

Є чимало людей, у яких зміни негативно позначаються на самопочутті. Це може виражатися в депресії, дратівливості, стомлюваності і зниженні працездатності.

Лікарі рекомендують за тиждень до переведення годинників щодня лягати спати на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай, це допоможе адаптуватися.

Також слід більше бувати на свіжому повітрі і поступово переглянути раціон, відмовившись від жирного, солодкого, алкоголю, а також вживання кави в другій половині дня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...