Додонів ніж у спину: Молдова закрила дороги для авто з номерами невизнаних республік

Безумовно за постановою прослідковується ефективна та взаємовигідна співпраця з Україною.

З 1 липня автомобілі з реєстраційними номерами Придністров'я, а також з номерами інших самопроголошених і невизнаних Республікою Молдова і міжнародним співтовариством територій не мають права пересуватися по автомагістралях Молдови. У суботу вступає в силу відповідний закон, передають Патріоти України.

Виняток становлять лише автомобілі з придністровськими реєстраційними номерами, що належать економічним агентам, які працюють і проживають на території невизнаної республіки Придністров'я.

У разі недотримання законних вимог водії автомобілів з придністровськими номерами ризикують залишитися без автотранспортних засобів.

У зв'язку з цим Митна служба Молдови нагадує, що максимальний термін перебування на території країни автомобілів з іноземними реєстраційними номерами становить не більше 180 діб протягом року. Продовжити цей термін можливо буде лише за умови придбання автомобільних віньєток, вартість яких на півроку становить 180 доларів.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...