Додонів ніж у спину: Молдова закрила дороги для авто з номерами невизнаних республік

Безумовно за постановою прослідковується ефективна та взаємовигідна співпраця з Україною.

З 1 липня автомобілі з реєстраційними номерами Придністров'я, а також з номерами інших самопроголошених і невизнаних Республікою Молдова і міжнародним співтовариством територій не мають права пересуватися по автомагістралях Молдови. У суботу вступає в силу відповідний закон, передають Патріоти України.

Виняток становлять лише автомобілі з придністровськими реєстраційними номерами, що належать економічним агентам, які працюють і проживають на території невизнаної республіки Придністров'я.

У разі недотримання законних вимог водії автомобілів з придністровськими номерами ризикують залишитися без автотранспортних засобів.

У зв'язку з цим Митна служба Молдови нагадує, що максимальний термін перебування на території країни автомобілів з іноземними реєстраційними номерами становить не більше 180 діб протягом року. Продовжити цей термін можливо буде лише за умови придбання автомобільних віньєток, вартість яких на півроку становить 180 доларів.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...