"Догоним и перегоним...": Розмір зовнішнього боргу України наблизився до російського

Зараз державний зовнішній борг України сягає 47 млрд доларів, а державний зовнішній борг Росії досягає 50 млрд доларів.

Директор Українського аналітичного центру Олександр Охрименко на своїй сторінці в Facebook повідомив про те, що державний зовнішній борг України майже досяг розмірів російського державного зовнішнього боргу, передають Патріоти України.
Експерт зазначив, що зараз державний зовнішній борг України сягає 47 млрд доларів, а державний зовнішній борг Росії досягає 50 млрд доларів.
Користувачі активно коментує пост. Один з підписників зазначив, що вся біда полягає в тому, що відсоток від ВВП надто різний в Україні і Росії, і зовсім різні макроекономічні показники. Інші користувачі також пишуть про те, що експерт не зазначив розмір ВВП кожної з країн і рівень зовнішнього тиску, щоб було з чим порівняти.
«Росія може в будь-який момент віддати борги», «Перерахуйте цей борг на душу населення, навіть без урахування площі території і кількості жителів, пишатися тут нічим», «Не можна порівнювати непорівнянне - ви б ще з США порівняли», - відзначають користувачі.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...