Долаємо радянський спадок: В аеропортах Тбілісі і Батумі змінили правопис українських міст

Відтепер на табло замість Kiev пишуть Kyiv, замість Kharkov - Kharkiv, замість Lvov - Lviv, а замість Odessa - Odesа.

У міжнародних аеропортах Тбілісі та Батумі змінили правопис українських міст в латинській транскрипції, передають Патріоти України з посиланням на «Грузия Online».

У керівній компанії міжнародних аеропортів Тбілісі та Батумі «ТАВ Джорджія» пояснили, що вони вже змінили назви, і на табло замість Kiev пишуть Kyiv, замість Kharkov - Kharkiv, замість Lvov - Lviv, а замість Odessa - Odesа.

Напередодні аеропорт Стамбула змінив Kiev на Kyiv. Також міжнародний аеропорт Бухареста виправив на табло Kiev на Kyiv.

Раніше повідомлялося, що столиця Лівану Бейрут став першим близькосхідним містом, де в міжнародному аеропорту розпочали використовувати коректну назву столиці України – Kyiv.

Нещодавно аеропорти Будапешта і Таллінна виправили назву Kiev на Kyiv.

Міжнародний лондонський аеропорт Лутон також вживатиме назву Kyiv при зазначенні столиці України.

Аеропорт Вільнюса почав використовувати написання українських міст Kyiv та Lviv відповідно до правопису англійською.

У жовтні 2018 року МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ - #KyivNotKiev.

В рамках кампанії щоденно на сторінках МЗС України у Facebook та Twitter з’являтимуться пости, які містять випадки некоректного вживання назви Київ як Kiev провідними іноземними ЗМІ, такими як The New York Times, BBC, Reuters та інші.

Британське видання The Guardian відтепер використовуватиме у своїх матеріалах назву столиці України відповідно до правопису англійською – Kyiv.

Також авторитетний німецький словник змінив Kiew на Kyjiw.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

П'ять найбільш таємничих і легендарних підводних човнів в історії, - Svenska Dagbladet (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 8:05

Зараз то одна, то інша країни хваляться новітніми "суперпідлодками". "Среди них – французское подводное боевое судно, сверхсекретная японская подлодка-гигант и устрашающая участница американской гражданской войны. Подлодка Конфедерации, оснащенная шест...

"Вихід США з договору про "відкрите небо" може послабити Україну", - експерти

вівторок, 26 травень 2020, 7:10

Угода про «відкрите небо» була підписана між 34 країнами світу після «холодної війни». Вона набула чинності в 2002 році й дозволила країнам-членам договору літати над територією інших підписантів. Очільник Міноборони США Марк Еспер пов’язав рішення Ваш...