Донбас - це Україна! Над Горлівкою з безпілотника скинули маленькі прапори України (фотофакт)

Деякі горлівчани підібрали і зберегли «подарунки», а дехто зробив фото прапорів і поділився ними в соцмережі.

Над селищем Румянцеве в непідконтрольній українському уряду Горлівці з безпілотника скинули маленькі прапори України. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, передають Патріоти України.

За словами очевидців, листівки були скинуті в денний час над селищем шахти Румянцева з безпілотника. Відзначається, що деякі горлівчани підібрали і зберегли «подарунки», а дехто зробив фото прапорів і поділився ними в соцмережі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Зона відчуження: Вчені здивувалися, як швидко коні Пржевальського пристосувалися до життя під Чорнобилем

неділя, 23 лютий 2020, 7:30

​У зоні відчуження поруч з Чорнобильською АЕС вже багато років живе популяція коней Пржевальського, які вважаються вимираючим видом. Однак тільки зараз вчені задумалися, як тваринам вдалося адаптуватися до умов Полісся. Про це йдеться в Facebook-пості ...

"Ситуація може вийти з під контролю, або Що не так з Азовом", - ​Асоціація рибалок України

неділя, 23 лютий 2020, 7:10

Вітчизняний рибний промисел на Азовському морі під загрозою. Асоціація рибалок України стурбована напруженою обстановкою на Чорному та Азовському морі. Якщо терміново не почати робити зусилля по нормалізації безпеки рибного морського промислу, ситуація...