"Донбас - це Україна": Окупанти у Криму "спалились" (фото)

В окупованому Криму продаються соуси торгового дому "Продукти Донбасу" з маркуванням Донецька область, місто Макіївка, Україна.

"Жодних ДНР — нічого патріотичного, просто бізнес", ­­— повідомляє у Telegram "Кримський канал", передають Патріоти України.

За інформацією каналу, імпортом в Росію через ростовську компанію "Югконтракт" займаються земляки "колишнього заступника голови Ради міністрів Криму" Віталія Нахлупіна, якого минулого місяця затримали в Росії за систематичне отримання хабарів.

Йдеться зокрема про "паспортизованих громадян так званої ДНР ­­— макіївських депутата-стоматолога Вальтера і підприємця Зіменкова".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...