"Донбас невигідний Росії. Для Кремля логічно віддати назад цю територію з опрацьованим пропагандою населенням", - експерт (відео)

На всіх переговорах Україна має ставити питання про відшкодування Росією збитків від агресії.

Про це говорить політичний аналітик Кирило Сазонов, передають Патріоти України.

"Маємо ставити питання про відшкодування Росією збитків від агресії. Але це буде довгий процес. Відновлення інфраструктури коштуватиме мінімум 50 млрд доларів. Донбас невигідний Росії. Підтримка Путіна впала з 85 відсотків до 58. РФ стомилася від війни. Не вистачає грошей. Підвищили пенсійний вік, щоб тягти мегапроекти - Кримський міст, війни в Україні, Сирії. Москва чотири роки промивала людям на Донбасі мізки. Віддати назад цю територію з опрацьованим населенням – логічно. На повернення людей у реальність піде значно більше часу і сил, ніж на їх зомбування. До того ж залишаться ті, хто завжди ненавидітиме Україну", - каже Сазонов.

Донбас спокійно ставиться до зміни влади, нагадує експерт. "Донецьк - це глибоке море. Те, що плаває на поверхні, його не зачіпає. Був Янукович, потім прийшов інший губернатор. А десь у Києві замість Кучми обрали Ющенка. Донбас спокійно ставиться до зміни влади. Розуміє, що не впливає на це. Народу і зараз все одно: Захарченко, Трапезніков, Пушилін - немає різниці. Чимало хто має невиліковну симпатію до Москви, є люди, які чекають на Україну. Більшість просто жде, коли все закінчиться. Фанатиків республіки - менш як 10 відсотків", - говорить політичний аналітик.


Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Нація – це не про мову чи про історію, а про модернізацію", - історик

вівторок, 13 листопад 2018, 6:40

Ярослав Грицак - український науковець, історик і публіцист, доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету, директор Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім. І.Франка. Історик розповів, чому п...

Свято наближається: У скільки обійдеться новорічний стіл

вівторок, 13 листопад 2018, 6:24

На святковий новорічний стіл уже зараз варто робити запаси та відкладати гроші. Адже через неповні 2 місяці витрати на меню, аналогічне торішньому, будуть приблизно на 20% більше, ніж в грудні 2017 року. Що варто купити вже сьогодні, а з чим можна не п...