Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав журналіст Остап Дроздов, передають Патріоти України.
За його словами, ця територія може лише конфліктувати з Україною.
"Донбас – це анти-Україна. Він не може доповнювати чи урізноманітнювати країну, він може з Україною лише конфліктувати. Донбас – це заморожений конфлікт, який у разі розморозки вибухне в найпотворніших формах", – написав Дроздов.
На його думку, повернути цю територію – "насильно приліпити чорну діру з букетом найдиковинніших сталінських міфів".
"Мрія про повернення Донбасу – це до країни безвізу насильно приліпити чорну діру з букетом найдиковинніших сталінських міфів. Місія Донбасу у складі України – постійно робити її радянською. Я закликаю чітко це розуміти, перш ніж цього вимагати. Донбас органічно лягає лише в радянську матрицю буття, пронизану кольором колорадо. Донбас і безвіз – це навіть не протилежності, а два різні космоси", – висловився Дроздов.
Окрім цього, він вважає, що Донбас ніколи не годен стати не лише повноцінною частинкою Європи, а й навіть провінцією України.
"В його особі ми маємо вічноживучий витвір Сталіна – територію з фундаментально зміненим етнічним та соціальним складом + глибока травма війни. Це неможливо сумістити з європейським проектом України, яка прагне рвати з совдепією. Ніяк. Воно не вписується, бо впихнути невпихуєме може-то й цікаво, але малопродуктивно", – категорично зазначив Дроздов.
Пост журналіста спровокував суперечку в мережі.
На думку деяких коментаторів, ментальність людей, які живуть на сході України, та, наприклад, у Львівській області нічим не відрізняться. Дехто ж назвав пост Дроздова "черговою грою безпредметними ідеями" та "маніпулятивним узагальненням".
Були й ті, хто повністю підтримав думку журналіста.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...