Допомагають окупантам грабувати наш спадок: Україна введе санкції проти археологів за участь у розкопках у Криму

Україна застосовує санкції не лише до політиків чи бізнесменів РФ.

Україна застосовуватиме санкції до археологів, які брали участь в розкопках в окупованому Криму. Про це у Twitter повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, передають Патріоти України.

"Україна застосовує санкції не лише до політиків чи бізнесменів РФ. В списку й археологи, які незаконно проводили розкопки в Криму. "Name and shame" (публічне оголошення, що людина або організація зробили щось незаконне - ред.) - ще один принцип: ми говоримо про осіб, які порушують режим окупованих територій і ширимо негативний імідж серед організацій, що з ними працюють" - написав міністр.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...