Допоможіть врятувати життя Полінці

Полінка народилася здоровою і активною дівчинкою. Росла веселою, цікавою і розумною дитиною. Але влітку 2016 року всі змінилося.

Раптом дівчинка стала дратівливою і стала погано їсти, розповідає мама дитини, передають Патріоти України.

"Ми пішли на консультацію до нашого педіатра, а вона відразу направила нас до лікарні. В цей же день нас госпіталізували і через низький гемоглобін, влили кров. Але вже через тиждень гемоглобін знову почав падати. Донечці кожні 2-3 тижні вливали кров, так тривало кілька місяців. Потім Поліні зробили стернальную пункцію і відправили в "Охматдит". Діагноз шокував: анемія Блекфена-Даймонда (парціальна червонокліткова аплазія)", - розповідає мама дитини.

Єдине лікування - пересадка кісткового мозку. Рідного донора у дитини немає, тому потрібно їхати за кордон.

"Ми відправили прохання прийняти нас на лікування в Республіканський дитячий центр в Білорусі. Вони готові, але сума яку нам виставила клініка захмарна 150 000 доларів. Самі ми не впораємося, нам потрібна Ваша допомога. Тому прошу всіх небайдужих, допоможіть Поліні знову бути здоровою" , - благає мама Полінка.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк:

Рахунок одержувача 29244825509100; МФО банку 305299; Код ЄДРПОУ банку 14360570.

Рахунок для переказу коштів 5168 7573 2006 5677 Яріняк М.М.
Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

На Івано-Франківщині випав чорний сніг (відео)

субота, 24 лютий 2018, 14:28

Місцеві жителі ініціювали створення незалежної екологічної комісії, яка проведе перевірки, дослідження і аналізи на території всіх населених пунктів, де спостерігалися подібні опади. У місті Бурштин Івано-Франківської області випав сніг темного кольору...

Російські окупанти готуються до придушення повстань на Донбасі

субота, 24 лютий 2018, 14:08

Російське командування на Донбасі створює воєнізовані структури, які під приводом охорони громадського правопорядку будуть придушувати будь-які акції непокори. Про це з посиланням на дані розвідки повідомив речник Міністерства оборони України з питань ...