Допоможіть врятувати життя Полінці

Полінка народилася здоровою і активною дівчинкою. Росла веселою, цікавою і розумною дитиною. Але влітку 2016 року всі змінилося.

Раптом дівчинка стала дратівливою і стала погано їсти, розповідає мама дитини, передають Патріоти України.

"Ми пішли на консультацію до нашого педіатра, а вона відразу направила нас до лікарні. В цей же день нас госпіталізували і через низький гемоглобін, влили кров. Але вже через тиждень гемоглобін знову почав падати. Донечці кожні 2-3 тижні вливали кров, так тривало кілька місяців. Потім Поліні зробили стернальную пункцію і відправили в "Охматдит". Діагноз шокував: анемія Блекфена-Даймонда (парціальна червонокліткова аплазія)", - розповідає мама дитини.

Єдине лікування - пересадка кісткового мозку. Рідного донора у дитини немає, тому потрібно їхати за кордон.

"Ми відправили прохання прийняти нас на лікування в Республіканський дитячий центр в Білорусі. Вони готові, але сума яку нам виставила клініка захмарна 150 000 доларів. Самі ми не впораємося, нам потрібна Ваша допомога. Тому прошу всіх небайдужих, допоможіть Поліні знову бути здоровою" , - благає мама Полінка.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк:

Рахунок одержувача 29244825509100; МФО банку 305299; Код ЄДРПОУ банку 14360570.

Рахунок для переказу коштів 5168 7573 2006 5677 Яріняк М.М.
Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

"Зіркове жертвоприношення": Як столичний "бомонд" на бал збирався (фото)

п’ятниця, 24 листопад 2017, 7:10

В мережі висміяли стиль та вбрання українських зірок, яке вони обрали для урочистого заходу, організатором якого був глянцевий журнал. На заході зокрема були присутні Тіна Кароль, Слава Камінська (гурт "НеАнгели"), Камалія, Наталка Карпа та "Титановий...

Як черкаські патрульні в центрі міста свиню ловили (відео)

п’ятниця, 24 листопад 2017, 6:56

З незвичайним проханням вполювати кабана в патрульну поліцію звернулися мешканці Черкас. Кнур вільно розгулював прямо біля школи і перехожі злякалися, що тварина може нашкодити дітям. Кілька спроб були марними. Зрештою, тварина загнали в кут і зловили ...