Дорога "пекла", або Чого "домігся" окупований Донбас, відмовившись від України (відео)

Близько п'яти годин займає зараз автобусна поїздка з Донецька до Луганська при тому, що відстань між містами - 165 км.

Люди, змушені долати цей маршрут розповіли Радіо Свобода, що на "кордоні" між "ДНР" і "ЛНР" так звані "прикордонники" і "митники" перевіряють і оглядають пасажирів серйозніше, ніж це робиться на міжнародних пунктах пропуску, передають Патріоти України.

Щоб потрапити з однієї "столиці" в іншу, доводиться терпіти дуже принизливу процедуру, під час якої у людини не тільки перевіряють документи, а ще й знімають відбитки пальців і роблять його фото в профіль і в анфас - як для картотеки злочинців. І все це при тому, що ще в минулому році так звані "голови" "республік" обіцяли, що "кордони" спочатку стануть чисто символічними, а потім і зовсім зникнуть.

Але нічого подібного не сталося. Хоча чимало жителів і Донецька, і Луганська не бачать в цьому "кордоні" ніякого практичного сенсу і виступають за його ліквідацію.

Але ватажки бойовиків - іншої думки. Вірніше, навіть не вони, а їхні російські господарі.
До речі, вони у Пушиліна і Пасічника - різні. Останнього аналітики вважають креатурою ФСБ, а Пушиліна - ставлеником путінського радника Владислава Суркова. Тобто, кожна "республіка" - вотчина певного російського навколовладного угруповання. І угруповання ці ніколи не помиряться. Тому не дивно, що з "об'єднавчої ініціативи" в результаті вийшов пшик.
Та й Кремль не горить бажанням ініціювати об'єднавчий процес. Там просто не знають, як бути з тягарем у вигляді двох трибуквених недодержав.
А страждають від цього прості люди, яких "прикордонники" і "митники" використовують просто, щоб покомизитися, самоствердитися.
Один з аналітиків, які коментували в сюжеті ситуацію з "кордоном" влучно зауважив, що в 2014 році донбаські колаборанти, виступаючи за "свободу від України", нажили собі з появою "народних республік" безліч проблем, про які раніше навіть не підозрювали. У тому числі і "кордон" між Донецьком і Луганськом.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...