"Дрожь земли. Миссия в Воронеже": Відео удару "кліматичною зброєю" по російському місту вразило мережу

На кадрах одне з російських міст, в межах якого стався обвал масивної бетонної стіни під землю під дією затопивших вулицю потоків води і весняного бруду.

Соціальні мережі вразило відео "удару кліматичних зброєю по Воронежу", яке з такою назвою опублікував відомий український блогер Михайло Голуб на своїй сторінці в соціальній мережі, передають Патріоти України.

Кадри викликали справжній ажіотаж: користувачі соціальних мереж активно коментують відео. При цьому частина аудиторії зазначає, що Путін і його оточення за 19 років збагатилися і розграбували Росію, в той час як інфраструктура російської провінції і глибинки занепала і руйнується на очах.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...