Про себе змовчав: Другий президент України порівняв нинішню владу з мародерами

Таку жорстку оцінку політик дав, коментуючи війну на Донбасі.

другий президент України Леонід Кучма

Коментуючи бойові дії на Донбасі, другий президент України Леонід Кучма сказав, що «нинішня влада намагаються все звалити на війну, але діє так, ніби війни немає», передають Патріоти України.

Як сказав Кучма, все це робиться для того, «щоб не проводити рішучі реформи, виправдовувати проблеми з прозорістю дій влади, свободою слова, бізнесу».
Політик заявив, що сьогодні влада «дозволяє собі роз'їдати країну популізмом, внутрішніми сварками, корупцією і брехати виборцю».
За словами Леоніда Кучми, «розкрадати державу - це завжди неприпустимо, але красти у держави, яка воює, - це мародерство».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...