Про це розповів перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
"Суть дуальнї освіти полягає в тому, що студент з якогось моменту частину навчання проводить на робочому місці. Це не практика, а саме навчання, яке студент проходить, працюючи. Це повноцінне виконання обов'язків, отримання заробітної плати і паралельне отримання знань", - пояснив Ковтунець.
За його словами, відірваність від ринку праці є однією з найважчих проблем української вищої освіти. "Ми зараз, наприклад, випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів, вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра - він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найкраще придатна для цього. Але вона вимагає дуже серйозної законодавчої роботи", - підкреслив заступник міністра.
Він додав, що впровадження дуального навчання є експериментом. На думку Ковтунця, протягом 2018 року МОН виконає основну роботу по правовому забезпеченню процесу. Для цього експерти вивчають досвід семи країн, де таке навчання успішно працює.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...