"Душили ланцюгом, кололи ножем, вибили зуб цеглою і відрізали фалангу пальця": Жертва російських найманців дала свідчення в ООН

Місія Організації Об'єднаних Націй в ЦАР провела розслідування неймовірної жорстокості по відношенню до місцевого жителя, якого п'ять днів утримували в полоні і піддавали знущанням.

Громадянин Центральноафриканської Республіки Махамат Мамаду звинувачує російських військових у власному викраденні, утриманні в полоні і тортурах, передають Патріоти України з посиланням на DW.

Він стверджує, що його затримала група росіян, помилково прийнявши за повстанця з ісламського радикального угруповання. Ринкового торговця Махамата Мамаду мучили п'ять днів, вибиваючи зізнання в тому, чого він не робив: душили ланцюгом, кололи ножем, вибили зуб цеглою і відрізали фалангу пальця.

Він не знає, чи були ці люди найманцями з ПВК Вагнера або кадровими військовими, але впевнений, що його кривдниками є саме росіяни. І на них не було розпізнавальних знаків миротворців ООН.

Місія ООН в ЦАР, провівши розслідування, підготувала докладний звіт. Результати розслідування передані владі республіки, якій належить прийняти подальші заходи в цій справі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Гуцули кажуть - до врожаю грибів: У Карпатах розквітли смереки (фото)

неділя, 7 червень 2020, 7:10

Щоб побачити красу, потрібно зайти глибше в ліс. У Карпатах на початку червня розквітли смереки. У мережі з'явилися яскраві знімки дерев, посипаних яскраво-рожевими квітами у формі шишок. Це явище рідкісне і унікальне, адже цвітуть тільки дорослі дерев...

Технології майбутнього чи реальність сьогодення? У Швеції та Ізраїлі будують дороги з бездротовою зарядкою електромобілів (відео)

неділя, 7 червень 2020, 6:50

Ідея поповнювати запас енергії, не виходячи з автомобіля, в фоновому режимі, дуже приваблива. Зазвичай власники електромобілів ставлять їх на зарядку, як і смартфони – на ніч. На наступний ранок машина знову готова проїхати 300-500 км. У разі необхідно...