"Дуже багато людей поклали життя і далі кладуть, щоб Україна відбулася... Експериментувати на цих виборах дуже небезпечно", - Ірма Вітовська

На виборах президента українці обиратимуть, чи буде перемога у війні на користь України.

Ірма Вітовська

Про це сказала акторка театру й кіно Ірма Вітовська, передають Патріоти України.

"Артисти - люди творчі. Вони мають відчуття метафізичних зіткнень. Для мене 19-ий рік - час турболентної сторічної пам'яті. Я побоююся тих помилок, які були зроблені в той час і сьогодні.

У 2019 році вибори тяжіють над тим, що всі ми побоюємося, який вибір зробить більшість. Боюся за своє майбутнє, тому що експериментувати на цих виборах дуже небезпечно для майбутнього. Не враховувати ту ситуацію, в якій країна перебуває сьогодні - ніхто війну не відміняв. Не хочеться розвороту України в іншу сторону. Дуже багато людей, наші герої поклали життя і далі кладуть, щоб Україна відбулася, як незалежна держава зі своїм шляхом. Не хочеться це все одного разу злити", - сказала вона в ефірі телеканалу ATR.

"Про безпеку і зовнішні зв'язки треба нашому виборцю розуміти. Газ, комунальні і решта речей будемо вибирати восени. А зараз обираємо: чи в нас перемога попереду і справедливе завершення цієї війни на користь України.

Мені подобається фраза Голди Меїр: Ми хочемо жити. Наші вороги хочуть, щоб ми померли. Для компромісу немає багато місця", - додала акторка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Скрепи в паніці: На Росії злякалися ракетного удару з боку України

четвер, 15 квітень 2021, 20:00

Йдеться про модернізовану ракету "Вільха-М". В Україні розвивається зброя, здатна дати потужну відсіч військам Росії на Донбасі. Ця новина викликала великий резонанс у російських ЗМІ, передають Патріоти України 15 квітня 2020 року з посиланням на Цензо...

З архіву ПУ. Тих, хто хворів на кір і вітрянку, уханьська зараза обминає стороною, - імунолог

четвер, 15 квітень 2021, 12:00

Лікар заявив, що повідомлення про те, що протитуберкульозна вакцина БЦЖ захищає від коронавірусу, є міфом. Апетит уханьської зарази щодня шокує, тому що поки не знайшли "протиотруту". Станом на ранок четверга, 9 квітня 2020 року, у світі зареєстрували ...