"Дуже багато людей поклали життя і далі кладуть, щоб Україна відбулася... Експериментувати на цих виборах дуже небезпечно", - Ірма Вітовська

На виборах президента українці обиратимуть, чи буде перемога у війні на користь України.

Ірма Вітовська

Про це сказала акторка театру й кіно Ірма Вітовська, передають Патріоти України.

"Артисти - люди творчі. Вони мають відчуття метафізичних зіткнень. Для мене 19-ий рік - час турболентної сторічної пам'яті. Я побоююся тих помилок, які були зроблені в той час і сьогодні.

У 2019 році вибори тяжіють над тим, що всі ми побоюємося, який вибір зробить більшість. Боюся за своє майбутнє, тому що експериментувати на цих виборах дуже небезпечно для майбутнього. Не враховувати ту ситуацію, в якій країна перебуває сьогодні - ніхто війну не відміняв. Не хочеться розвороту України в іншу сторону. Дуже багато людей, наші герої поклали життя і далі кладуть, щоб Україна відбулася, як незалежна держава зі своїм шляхом. Не хочеться це все одного разу злити", - сказала вона в ефірі телеканалу ATR.

"Про безпеку і зовнішні зв'язки треба нашому виборцю розуміти. Газ, комунальні і решта речей будемо вибирати восени. А зараз обираємо: чи в нас перемога попереду і справедливе завершення цієї війни на користь України.

Мені подобається фраза Голди Меїр: Ми хочемо жити. Наші вороги хочуть, щоб ми померли. Для компромісу немає багато місця", - додала акторка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...