"Дуже багато людей поклали життя і далі кладуть, щоб Україна відбулася... Експериментувати на цих виборах дуже небезпечно", - Ірма Вітовська

На виборах президента українці обиратимуть, чи буде перемога у війні на користь України.

Ірма Вітовська

Про це сказала акторка театру й кіно Ірма Вітовська, передають Патріоти України.

"Артисти - люди творчі. Вони мають відчуття метафізичних зіткнень. Для мене 19-ий рік - час турболентної сторічної пам'яті. Я побоююся тих помилок, які були зроблені в той час і сьогодні.

У 2019 році вибори тяжіють над тим, що всі ми побоюємося, який вибір зробить більшість. Боюся за своє майбутнє, тому що експериментувати на цих виборах дуже небезпечно для майбутнього. Не враховувати ту ситуацію, в якій країна перебуває сьогодні - ніхто війну не відміняв. Не хочеться розвороту України в іншу сторону. Дуже багато людей, наші герої поклали життя і далі кладуть, щоб Україна відбулася, як незалежна держава зі своїм шляхом. Не хочеться це все одного разу злити", - сказала вона в ефірі телеканалу ATR.

"Про безпеку і зовнішні зв'язки треба нашому виборцю розуміти. Газ, комунальні і решта речей будемо вибирати восени. А зараз обираємо: чи в нас перемога попереду і справедливе завершення цієї війни на користь України.

Мені подобається фраза Голди Меїр: Ми хочемо жити. Наші вороги хочуть, щоб ми померли. Для компромісу немає багато місця", - додала акторка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Муніципальна варта" в ОРДЛО: Пушилін відповів на пропозицію Зеленського щодо спільного з окупантами патрулювання "молодих республік"

неділя, 15 грудень 2019, 2:00

Терорист запевнив, що не допустить на території Донбасу ніяких військових структур з України. Таким чином Пушилін відреагував на дані ЗМІ, які повідомили, що президент України хоче обговорити питання створення муніципальної варти в Парижі 9 грудня. При...

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...