"Дуже істотна ментальна різниця": Дисидент розповів про відмінність українців від росіян

Після Майдану в Україні відбуваються певні зміни, тому що змінився сам народ. Проте навіть за нової влади українці критично ставляться до своїх політиків, що й відрізняє українців від росіян.

Семен Глузман

Таку думку в інтерв’ю виданню "Апостроф" висловив колишній політв'язень і дисидент, український психіатр Семен Глузман, передають Патріоти України.

"Якісь зміни відбуваються. Але це відбувається тому, що народ трохи змінився", – зазначив він.

"Ось чим ми відрізняємося від Росії і від подібних країн? Ми погано ставимося до тих, кого ми обираємо, ми їх не любимо, ми їх зневажаємо, деяких ненавидимо, а в Росії – ні. І в цьому є дуже істотна ментальна різниця, ми вже інші, вже набагато ближче до того, що називається європейським менталітетом, хоча там теж різні країни,"
– пояснив Глузман.

"Але ми їх ненавидимо, а як зробити так, щоб вони нас боялися, ті, кого ми обираємо? Адже психологія у тих, кого ми обираємо, приблизно однакова: "ну все, лохи, ви мене обрали – тепер я буду робити свої справи, а ви будете робити те, що я захочу", – розповів дисидент.

Водночас він наголосив, що "не тільки президент так думає, але і всі наші політики".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...