"Дуже скоро ви всі будете на моїх концертах в Донецьку", - Ірина Білик зробила гучну заяву

Народна артистка України Ірина Білик впевнена, що скоро зможе виступити в Донецьку.

Ірина БіликЗаяву вона зробила під час свого всеукраїнського туру «Без гриму. Найкраще. Про Любов», передають Патріоти України.

Білик виступила в прифронтових містах, зокрема в Краматорську. «Дуже скоро ви всі будете на моїх концертах в Донецьку», - пообіцяла артистка в фіналі свого чергового концерту в рамках великого туру. Це вона сказала після того, як на сцену їй виніс букет боєць АТО.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...