Диверсійно-розвідувальний інформаційний центр Росії на Подолі

У ресторані "Компот", розташованому на столичному Подолі, пропонують доступ до заборонених російських інтернет-ресурсів.

Ресторан "Компот"

“Мало того, що Кравець незаконно забудував Поштову площу Києва, мало того, що він здає в оренду ресторану Компот, не платить податки, так тепер цей бандитський Компот виявився диверсійно-розвідувальним інформаційним центром путінсько-фашистської Росії”, – написав у Facebook журналіст Сергій Медяник, повідомляють Патріоти України.

Зазначимо, ресторан Компот користується поганою славою неодноразово фігурував у скандалах.

Так минулого року співробітники закладу побили журналістів, які намагалися з’ясувати законність побудови будувлі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...