Дивний "липкий туман" накрив приречених: Загибель туристів у Бурятії, котра шокувала всю Росію

У серпні 1993 року в Східних Саянах на невеликій гірській висоті 2 300 м раптово померли шість туристів з Казахстану.

Єдина дівчина, якій вдалося врятуватися, описує дивні погодні умови і липкий туман, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. Сьома учасниця походу - 17-річна Валентина Уточенко - вижила лише дивом.

Відзначається, що групу очолювала досвідчений керівник, майстер спорту з туризму 41-річна Людмила Коровіна, а з нею троє юнаків і дві дівчини – Тимур Бапанов, Олександр Крисін, Денис Швачкін, Вікторія Залєсова і Тетяна Філіпенко.

Історія обплутана безліччю дивацтв, але прояснити їх не може навіть Валентина (єдина, хто вижила) - вона не розуміє, що ж тоді сталося. Жінка пам'ятає лише сильний ураган, раптову паніку, втрату свідомості, а потім смерть товаришів. "Я досі не зрозумію, як залишилася жива і чому померли мої товариші", - говорить Валентина.

При цьому дочка загиблої керівниці групи Наталя Коровіна впевнена, причина смерті не в погодних умовах. "Вдома почалася тривога. Стали телефонувати родичам хлопців, які з мамою пішли. Ті теж усі на нервах. Кожен день ходять на вокзал поїзди зустрічати. Дзвонили в Слюдянці, в Муріно. Жодних звісток. І раптом дізнаємося, що в Петропавловськ таким-то поїздом повертається Валя. Я на вокзал бігом. Пам'ятаю, провідниця відкриває двері вагона, і в отворі з'являється Валентина. Бліда, сама не своя. Я - до неї. Що з вами трапилося? Вона дивиться на мене і спокійно так говорить, що був липкий туман, усі стали задихатися, падали, а потім померли. Я немов у ступорі була, поки її слухала. І головне врізався в пам'ять цей липкий туман. Що за туман? Чому стали задихатися?" - повідомила дівчина.

Вона також додала, що в довідці про смерть Людмили Коровіної причиною вказали переохолодження. Але ні з ким з членів сім'ї загиблої слідчі так і не поспілкувалися, додала Наталя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Більше не блондинка: Аліна Гросу після розлучення зважилася на зміну іміджу

середа, 20 жовтень 2021, 23:30

Співачка любить привертати до себе увагу і епатувати публіку. "Как оказалось пара прожила вместе не больше полугода после роскошной свадьбе в Италии, где Алина поменяла 5 нарядов, а торжество обошлось родителям экс-супругов больше чем в 100 000 евро. П...

З архіву ПУ. Будьте здорові! Медики назвали п'ять продуктів, які потрібно їсти кожен день

середа, 20 жовтень 2021, 23:05

Їх вживання позитивно впливає на м'язову масу, що грає важливу роль для стану здоров'я. Медики розповіли про п'ять продуктів, які рекомендується включити в раціон жінкам, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Згідно твердженням медик...