Їх вирощують на невеличкій фермі, де працює всього 10 фахівців. Аби отримувати диво-делікатес, равликам створили вологий середземноморський клімат, передають Патріоти України.
Волого та спекотно, аби на світ з’явилася ікра середземноморського равлика, потрібен інкубатор – тут молюск відкладає яйця. Частину ікри залишають тут, аби народилися нові малюки.
А це “дитячий садок” равликів – тут на спеціальному пасовищі вирощують молюсків. Власники ферми жартують, кажуть, бізнес для ледачих. Равлик невибагливий, майже не хворіє, а технологія виробництва – проста. На одному гектарі можна виростити їх 10 тонн.
Унікальний делікатес – ікра равлика схожа на перлини, вона біла, іноді рожева. Ікра равлика, кажуть фахівці, корисніша за найдорожчі види рибних аналогів. Про її користь, а також м’яса середземноморського равлика і годі говорити. У хімічному складі велика кількість вітамінів і мінералів.
М’ясо равликів містить незамінну амінокислоту – луцин, до складу якої входить холін, який необхідний для нашого організму, ікра унікальна за своїм складом, тому що десь на 30-32% в ній міститься легкозасвоюваного білка.
Все отримане на равликовій фермі, іде на експорт – в Україні культури споживання такого продукту немає. 100 грамів ікри середземноморського равлика за кордоном коштує від 300 євро.
Товар дуже популярний особливо на ринках Європи та в Арабських Еміратах. Найкращі світові ресторатори закуповують ікру в українських фермерів насамперед через особливий смак та користь.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...