"Ебола, Марбург та інше": Росія розробляє біологічну та хімічну зброю під виглядом вакцин

Про це йдеться в підготовленому Україною звіті, який був переданий членам Парламентської асамблеї НАТО та штаб-квартирі альянсу.

Останні кілька років Росія активно працює над створенням біологічну та хімічну зброю, видаючи це за медичні дослідження. "Як мінімум останні три роки Росія веде дослідження вірусів геморагічних лихоманок, зокрема Ебола і Марбург, видаючи це за спроби розробки вакцин. Насправді мова йде про повернення до радянських розробок поєднання Ебола з вірусом віспи", - повідомила на своїй сторінці в Facebook народний депутат України Ірина Фриз, передають Патріоти України.

Такий висновок був зроблений на основі аналізу більше 5 тис. держзакупівель і російських науково-дослідних інститутів, підконтрольних Міноборони РФ.
У звіті сказано, що російські вчені також розробляють нові бойові отруйні речовини з властивостями нервово-паралітичний газів.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...