"Економіка "республіки" росте небаченими темпами": Екс-ватажок "ДНР" виступив на економічному форумі в Росії

Користувачів мережі інтернет повеселила звістка про те, що один з колишніх ватажків терористичної "ДНР" Павло Губарєв взяв участь в економічному форумі в Росії.

Павло Губарєв

Відповідне фото опубліковано в Twitter Суровий Томск, передають Патріоти України.

Судячи по кадру, Губарєв не просто відвідав захід, а й був спікером одному з майданчиків.

"Так по Россия24 повідомляють що: - Економіка ДНР росте небаченими темпами (с) Приїхав поділитися досвідом", "Россия24 зазвичай не бреше. Скільки там в ДНР біткоіни сьогодні - не говорять?", "Я не думав що це дно може бути досягнуто. Сорян"," у нас на сусідній вулиці дурник жив. Одне лице. Якби не різниця в віці, подумала б, що це він", "Справа Мавроді не повинна пропасти! Купуйте квитки ЛДНР", "З героїну на дешеву горілку перейшов", - коментують фото в мережі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...