"Економіка "республіки" росте небаченими темпами": Екс-ватажок "ДНР" виступив на економічному форумі в Росії

Користувачів мережі інтернет повеселила звістка про те, що один з колишніх ватажків терористичної "ДНР" Павло Губарєв взяв участь в економічному форумі в Росії.

Павло Губарєв

Відповідне фото опубліковано в Twitter Суровий Томск, передають Патріоти України.

Судячи по кадру, Губарєв не просто відвідав захід, а й був спікером одному з майданчиків.

"Так по Россия24 повідомляють що: - Економіка ДНР росте небаченими темпами (с) Приїхав поділитися досвідом", "Россия24 зазвичай не бреше. Скільки там в ДНР біткоіни сьогодні - не говорять?", "Я не думав що це дно може бути досягнуто. Сорян"," у нас на сусідній вулиці дурник жив. Одне лице. Якби не різниця в віці, подумала б, що це він", "Справа Мавроді не повинна пропасти! Купуйте квитки ЛДНР", "З героїну на дешеву горілку перейшов", - коментують фото в мережі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Проголосованого Радою замало: "ДНР" вимагає від Києва погодити закон про амністію

субота, 19 жовтень 2019, 20:17

У терористичній "ДНР" заявили, що прописана в Мінських угодах амністія для учасників подій 2014 року на Донбасі "їх не влаштовує". За словами так званої "обмудсвумен" Дар'ї Морозової, законодавство щодо зняття покарань зі злочинців з ними не було узгод...

Як німецька Puma: В Україні розробляють нову БМП (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 20:10

У варіанті розробки нової БМП концептуально обробляється поліпшення ряду характеристики в порівнянні з радянськими БМП-1 і БМП-2, які зараз знаходяться на озброєнні. За словами Вілкова, у варіанті розробки нової БМП концептуально обробляється поліпшенн...