Економіст розповів, скільки українці заплатять за відновлення Донбасу

Експерт зазначив, що така сума буде потрібна щорічно до повного відновлення...

Відомий економіст і політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін назвав суму, яка потрібна на відбудову Донбасу і повернення всіх його жителів. Про це він розповів у своєму інтерв'ю для сайту "Главред", передають Патріоти України.

Олег Соскін пояснив, що в тій моделі, в якій регіон перебував до війни, відновити його вже буде неможливо, так як шахти знищені, а виробництво занепало.

"У тій моделі, в якій існував Донбас до війни, його відновити неможливо, оскільки шахти знищені, металургійний комплекс теж майже повністю прийшов в занепад, хімічне виробництво – теж. Люди, які могли все це утримувати, теж пішли", - вважає політолог.

Він відзначив, що мінімальні початкові вкладання в регіон – це 50 мільярдів доларів в рік і зазначає, що Україна зараз не в змозі підняти Донбас, так як таких грошей на це немає.

"Мінімальні початкові вливання, які знадобляться на Донбасі – близько 50 мільярдів доларів. Хоча б... І це – в рік. Але хто ж дасть такі гроші? З одного боку, Донбас – це наша земля, а з іншого – хто зуміє підняти цю важку ношу, коли вона до нас повернеться, якщо вся Україна балансує на межі виживання", - відзначає Соскін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В Одесі вчергове намагаються підняти танкер Delfi (фото, відео)

неділя, 9 серпень 2020, 17:59

Попередні спроби завершилися невдало. Там опублікували відео, на якому помітно, як на пляжі "Дельфін" в Одесі знову намагаються підняти затонулий танкер. Нагадаємо, схожі спроби робили вже кілька разів. Однак усі вони були безуспішними.

Українська тенісистка з Рівного розказала, як їздила до Росії

неділя, 9 серпень 2020, 17:46

Катаріна Завацька проживає в Рівному. "У мене не було ніяких проблем, хіба після матчу надсилали якісь смс-ки: "Чому ти сюди приїхала?" - або щось таке. Я на таке не звертаю увагу, на корті і мені аплодували, і суперниці. Намагаюся не звертати на це ув...