Економіст розповів, скільки українці заплатять за відновлення Донбасу

Експерт зазначив, що така сума буде потрібна щорічно до повного відновлення...

Відомий економіст і політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін назвав суму, яка потрібна на відбудову Донбасу і повернення всіх його жителів. Про це він розповів у своєму інтерв'ю для сайту "Главред", передають Патріоти України.

Олег Соскін пояснив, що в тій моделі, в якій регіон перебував до війни, відновити його вже буде неможливо, так як шахти знищені, а виробництво занепало.

"У тій моделі, в якій існував Донбас до війни, його відновити неможливо, оскільки шахти знищені, металургійний комплекс теж майже повністю прийшов в занепад, хімічне виробництво – теж. Люди, які могли все це утримувати, теж пішли", - вважає політолог.

Він відзначив, що мінімальні початкові вкладання в регіон – це 50 мільярдів доларів в рік і зазначає, що Україна зараз не в змозі підняти Донбас, так як таких грошей на це немає.

"Мінімальні початкові вливання, які знадобляться на Донбасі – близько 50 мільярдів доларів. Хоча б... І це – в рік. Але хто ж дасть такі гроші? З одного боку, Донбас – це наша земля, а з іншого – хто зуміє підняти цю важку ношу, коли вона до нас повернеться, якщо вся Україна балансує на межі виживання", - відзначає Соскін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...