Економіст розповів, скільки українці заплатять за відновлення Донбасу

Експерт зазначив, що така сума буде потрібна щорічно до повного відновлення...

Відомий економіст і політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін назвав суму, яка потрібна на відбудову Донбасу і повернення всіх його жителів. Про це він розповів у своєму інтерв'ю для сайту "Главред", передають Патріоти України.

Олег Соскін пояснив, що в тій моделі, в якій регіон перебував до війни, відновити його вже буде неможливо, так як шахти знищені, а виробництво занепало.

"У тій моделі, в якій існував Донбас до війни, його відновити неможливо, оскільки шахти знищені, металургійний комплекс теж майже повністю прийшов в занепад, хімічне виробництво – теж. Люди, які могли все це утримувати, теж пішли", - вважає політолог.

Він відзначив, що мінімальні початкові вкладання в регіон – це 50 мільярдів доларів в рік і зазначає, що Україна зараз не в змозі підняти Донбас, так як таких грошей на це немає.

"Мінімальні початкові вливання, які знадобляться на Донбасі – близько 50 мільярдів доларів. Хоча б... І це – в рік. Але хто ж дасть такі гроші? З одного боку, Донбас – це наша земля, а з іншого – хто зуміє підняти цю важку ношу, коли вона до нас повернеться, якщо вся Україна балансує на межі виживання", - відзначає Соскін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

четвер, 22 квітень 2021, 23:30

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків. Про це у квітні 2020 року розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України. "Проблема в тому, що націонал-демократичний табір ...

З архіву ПУ. "Мышебратья сказали "надо": Зіркові українські боксери потрапили у черговий скандал через відео з російськими акторами і священниками

четвер, 22 квітень 2021, 23:05

Українські боксери Олександр Усик і Василь Ломаченко привітали українців зі святом Великодня, але в ролику також виявилися росіяни - актори Андрій Мерзлікін та Олена Горенко, ієрей Андрій Долгополов і репер Баста. Відео Усик опублікував на своїй сторін...