Екс-ватажок терористів "ДНР" розговорився про роль РПЦ у війні на Донбасі

Колишній лідер терористичної "ДНР" росіянин Ігор Гіркін (Стрєлков) визнав, що служителі РПЦ активно допомагали Кремлю в окупації Донбасу.

Ігор Гіркін (Стрєлков)

На одкровення Гіркіна увагу у своєму telegram-каналі звернув відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

11 жовтня Вселенський патріарх Варфоломій прийняв історичне рішення - дарував Україні Томос на автокефалію. Це "розв'язало язики" терористам Донбасу про роль РПЦ у кровопролитній війні, так як приховувати правду вже не має сенсу.
З одкровеннями, серед інших, виступив і Стрєлков. Так, він заявив, що вся його охорона в "ДНР" повністю складалася з "духовних синів, ченців, ієромонахів Святогірської Лаври". Більш того, він підтвердив, що високопоставлений послушник Святогірської Лаври особисто командував одним з підрозділів терористичної "республіки".

Голобуцький, коментуючи слова Стрєлкова, підкреслив велике значення Томосу для України у війні з РФ. "Відомостей вже цілком достатньо для того, щоб ставити знак рівності між "монахом / священиком РПЦ (МП)" і "озброєним терористом", - зазначив він, додавши, що новій Єдиній помісній українській церкві слід ретельно перевіряти представників Московської патріархії перед тим, як брати їх собі. "Т.з. "ченців" і "послушників" всяких поголовно (потрібно - ред.) В СІЗО СБУ і перетрусити аж до первородного гріха: де і чим вони гадили, паскудили, чи мали намір гадити Україні", - порадив політтехнолог, додавши, що РПЦ і її філія УПЦ МП давно не мають нічого спільного з праведністю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Теорія змови: Військовий експерт розповів, хто стоїть за коронавірусом

субота, 28 березень 2020, 22:30

Арестович не сумнівається, що навколо ситуації з поширенням коронавіруса дуже впливова група намагається вирішити кілька найважливіших геополітичних цілей. Кожну з них Арестович докладно описав. "Вони переслідують конкретну і дуже вузьку групу своїх ін...

"Краще померти стоячи, ніж жити на колінах", - Лукашенко про коронавірус (відео)

субота, 28 березень 2020, 22:26

Президент Білорусі зіграв у хокей і висміяв тему боротьби з коронавірусом. "Краще померти стоячи, ніж жити на колінах!" – оптимістично заявив Лукашенко, назвавши хокей "кращими антивірусними ліками". . "Тут немає вірусів ніяких! Ось ти ж не помітила, ...