Експерт назвав ще одного небезпечного сусіда України

Питання Молдови є дуже важливим для офіційного Києва, зокрема і щодо його взаємин з Росією, оскільки Кремль тут може створити ще один фронт агресії. Крім того, російська пропаганда уже давно вкорінилася серед жителів південно-західної сусідки України.

Про це пише експерт Сергій Жук у своєму матеріалі для видання "Дзеркало тижня", передають Патріоти України.

Як підкреслює автор, російська пропаганда в Молдові є досить агресивною, результативною, та спрямованою на подальше розширення електорального поля, яке б підтримувало вигідних для Росії політиків чи партій при владі.

"Росії така політика є вигідною, щоб повністю змінити курс країни з європейського на євразійський або, у разі неуспіху, підтримати розкол і хаотизацію молдовського суспільства. Мета – недопущення повноцінної інтеграції країни в європейські економічні, політичні та безпекові структури", – зауважив він.

Водночас Сергій Жук додає, що Росія так чи інакше контролює майже дві третини телевізійних каналів країни. Так, за словами, старшого економіста молдовського Інституту Viitorul В'ячеслава Іоніта, близько 70% громадян Молдови, фактично, живуть в російському інформаційному просторі.

"Молдова все ж розуміє деструктивний вплив РФ на країну та намагається обмежити російські можливості в її медіа-просторі. Уже зараз країна стала однією з тих, які на законодавчому рівні реалізують заходи щодо протистояння російській пропаганді. Така боротьба з РФ хоч і наштовхується на опір з боку владних і проросійськи налаштованих структур, проте її необхідність є все більш актуальною, особливо на фоні все активніших спроб Росії втручатися у внутрішні процеси багатьох країн", – резюмує фахівець.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...