Про це, коментуючи інформацію про курс долара, який закладено в держбюджет на 2018 рік, InfoResist заявив економіст, екс-заступник голови Нацбанку і ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко, передають Патріоти України.
Економіст вважає, що курс більше 30 гривень за долар, який закладений в бюджет на 2018 рік, означає, що в наступному році в Україну не буде припливу прямих іноземних інвестицій.
Савченко стверджує, що якби бюджет складали професіонали, то в бюджеті на наступний рік був би «валютний коридор 25-29 гривень».
При цьому експерт стверджує, що така девальвація вигідна уряду. «Традиційно уряд поповнює бюджет за рахунок таких трьох ключових чинників: перший - девальвація, другий - інфляція, третій - запозичення. Але не використовує темпи економічного зростання, це здоровий механізм збільшення бюджету і другий здоровий - приватизація. Так ось приватизація і темпи економічного зростання весь час не виконуються, а ось девальвація, інфляція і запозичення - аж гуде все», - зазначив Савченко.
У цьому випадки, за словами економіста, «гроші ніби як і є, але насправді немає». «Вони начебто і є, але їх купівельна спроможність набагато менше, ніж очікують і бізнес, і люди, і західні інвестори. Тобто, це обман. Самообман. Але, баланс є. Треба почекати, коли приїде Міжнародний валютний фонд, почнуться дискусії і там буде більше, я так думаю, професійний підхід до справи. Я впевнений, що пропаде прогнозний курс на наступний рік», - говорить експерт.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...