Експерт розповів, чим Україна посилить авіацію і ППО в 2018 році

У поточному році Україна планує значно підвищити обороноздатність системи ППО, закупивши нові комплекси і модернізуючи вже наявні, і розширити можливості авіації.

Сергій Згурець

Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів військовий експерт Сергій Згурець, передають Патріоти України.

У 2018 році почнеться процес глибокої модернізації винищувачів МіГ-29 і Су-27, які істотно підвищать можливість українській авіації виявляти цілі противника в повітрі і знищувати його на землі, використовуючи нові керовані засоби ураження, які розробляються і будуть вироблятися в Україні.

"Коли ми говоримо про протиповітряну оборону, то тут також буде зроблений великий крок вперед, якщо ми візьмемо до уваги, що приймається рішення про розробку комплексів середньої дальності з опорою на наші розробки, тобто з використанням того потенціалу, який сьогодні наші підприємства реалізують на території інших країн", - зазначив експерт.

Одним з основних напрямків посилення української ППО буде модернізація комплексів, які вже стоять на озброєнні. "І досвід вдалих пусків, і комплексні роботи, які проводяться нашими державними і приватними підприємствами, дозволяють говорити про те, що наш протиповітряний щит стане достатньо сильним за рахунок робіт по посиленню потенціалу комплексів С-300, "Бук", введення до складу Збройних сил комплексів типу "Куб", здійснення робіт по модернізації комплексу С-125, приведення в бойовий стан комплексів С-300В1, закупівлі великої кількості радіолокаційних станцій різного рівня", - резюмував Згурець.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Вибори Путіна": На Росії вже підраховують явку виборців

субота, 24 лютий 2018, 17:57

До дня «виборів Путіна» ще трохи менше місяця, проте, найбільш нетерплячі виборчі комісії вже перенеслися в майбутнє, і рахують явку на уявному волевиявленні. На сайті виборчої комісії Тульської області опублікували інформацію про явку на майбутніх виб...

На Івано-Франківщині випав чорний сніг (відео)

субота, 24 лютий 2018, 14:28

Місцеві жителі ініціювали створення незалежної екологічної комісії, яка проведе перевірки, дослідження і аналізи на території всіх населених пунктів, де спостерігалися подібні опади. У місті Бурштин Івано-Франківської області випав сніг темного кольору...