Експерт розповів, як змусити Росія змінила політику щодо Донбасу

Європейський експерт про актуальні питання міжнародної політики...

Старший науковий співробітник Центру європейської політики в Брюсселі, експерт із внутрішньої та зовнішньої політики ЄС Пауль Іван прокоментував загострення у відносинах України та Угорщини, подальше посилення санкцій проти Росії та імовірність повернення Донбасу, передають Патріоти України.

Угорщина та Україна

Я би не описував ситуацію як конфлікт, хоча вона прикра. Однак, думаю, в інтересах усіх сторін, щоб це минулося і ці події не шкодили надалі двостороннім відносинам між Україною та Угорщиною.

Угорська політика видавання паспортів етнічним угорцям у сусідніх з Угорщиною країнах створює конфлікти через українське законодавство з цього питання. Однак питання – двостороннє. Тому малоймовірно, що ЄС буде втручатися в справу, поза закликами до сторін знайти дипломатичне розв’язання питання.

Це створює перешкоди для європейської та євроатлантичної інтеграції України. Однак це не унікальний випадок: ми бачили подібне в декількох регіонах в Європі.

Отруєння Скрипалів та хакерська атака на ОЗХЗ

За останні дні ми побачили, я би сказав, доволі сильну реакцію країн-членів ЄС, озвучила свою позицію НАТО. Вигнали кількох агентів, якщо ми говоримо про останні події в Нідерландах. Також США відкрили судові справи проти кількох агентів. Тому я б очікував списків цих осіб і, так би мовити, нових аргументів для посилення санкційного тиску.

На мою думку, меседж до Росії був дуже чітким.

Про Донбас

Не думаю, що ми можемо змусити Росію зробити щось… Щоб отримати позитивні результати, очевидно, має бути певна кількість складових, які мотивуватимуть Росію проаналізувати можливості обрати конструктивніший шлях. Не схоже на те, що ми на етапі, коли Росія розглядає це.

Ці фактори будуть, мабуть, передусім пов’язані з внутрішньою ситуацією в Росії, станом її економіки. Багато речей повинні змінитися, перш ніж ми побачимо більш конструктивну російську зовнішню політику.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...