Експерти помітили ознаки наближення голоду у Північній Кореї

Німецька гуманітарна організація Deutsche Welthungerhilfe констатувала катастрофічну нестачу продовольства в КНДР внаслідок рекордного неврожаю 2018 року, викликаного повенями і сильною спекою.

Глава представництва Deutsche Welthungerhilfe в Північній Кореї Ларс Дюеркоп повідомив, що в зв'язку з надзвичайною ситуацією влади КНДР скорочують добовий продовольчий пайок для громадян з 576 до 300 грамів. Пайок складається із зернових, кукурудзи та картоплі, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За його словами діти, жінки і люди похилого віку звільнені від даного обмеження. Ті ж, хто потребує додаткового продовольстві і має в своєму розпорядженні фінансовими коштами, можуть купити інші продукти на невеликих ринках.

Дюеркоп також зазначив, що міжнародні санкції перешкоджають імпорту в КНДР сільськогосподарської техніки, виробничого сировини і добрив.

"Навіть з імпортом парників ми як гуманітарна організація зазнаємо труднощів, оскільки підпірки для парників - це металеві прути, які знаходяться в списку санкцій", - вказав він.

Глава представництва наголосив, що в даний час клопотання про винятки для режиму санкції відносно КНДР знаходяться на розгляді Комітету ООН з санкцій Нью-Йорку.

"Ми сподіваємося на швидкий розгляд цих клопотань", - сказав Дюеркоп.

Глава північнокорейського філії Deutsche Welthungerhilfe також сподівається на фінансування гуманітарних програм для Північної Кореї за допомогою засобів таких іноземних організацій, як Євросоюз. Deutsche Welthungerhilfe - єдина німецька неурядова організація, що надає гуманітарну допомогу в КНДР.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...