Експерти помітили ознаки наближення голоду у Північній Кореї

Німецька гуманітарна організація Deutsche Welthungerhilfe констатувала катастрофічну нестачу продовольства в КНДР внаслідок рекордного неврожаю 2018 року, викликаного повенями і сильною спекою.

Глава представництва Deutsche Welthungerhilfe в Північній Кореї Ларс Дюеркоп повідомив, що в зв'язку з надзвичайною ситуацією влади КНДР скорочують добовий продовольчий пайок для громадян з 576 до 300 грамів. Пайок складається із зернових, кукурудзи та картоплі, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За його словами діти, жінки і люди похилого віку звільнені від даного обмеження. Ті ж, хто потребує додаткового продовольстві і має в своєму розпорядженні фінансовими коштами, можуть купити інші продукти на невеликих ринках.

Дюеркоп також зазначив, що міжнародні санкції перешкоджають імпорту в КНДР сільськогосподарської техніки, виробничого сировини і добрив.

"Навіть з імпортом парників ми як гуманітарна організація зазнаємо труднощів, оскільки підпірки для парників - це металеві прути, які знаходяться в списку санкцій", - вказав він.

Глава представництва наголосив, що в даний час клопотання про винятки для режиму санкції відносно КНДР знаходяться на розгляді Комітету ООН з санкцій Нью-Йорку.

"Ми сподіваємося на швидкий розгляд цих клопотань", - сказав Дюеркоп.

Глава північнокорейського філії Deutsche Welthungerhilfe також сподівається на фінансування гуманітарних програм для Північної Кореї за допомогою засобів таких іноземних організацій, як Євросоюз. Deutsche Welthungerhilfe - єдина німецька неурядова організація, що надає гуманітарну допомогу в КНДР.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...