Аферисти все частіше дурять довірливих українців. Деякі намагаються продати дієтичні добавки замість пігулок, але є й інші способи. За деякими даними, в 2017 році зловмисники за допомогою дзвінків і СМС–повідомлень вкрали з рахунків українців понад 275 млн грн, передають Патріоти України з посиланням на Сьогодні.
Телефонних шахраїв, які виманюють реквізити картки по телефону, в Україні стає все більше і найжахливіше, що знайти і покарати такого роду зловмисників практично неможливо.
"На жаль шахраї і колектори використовують одні і ті ж принципи психічного тиску: постійні дзвінки, погрози, розголошення особистих даних особи. Саме по собі психологічний тиск за Кримінальним кодексом не є самостійним складом злочину, але в деяких випадках може бути складовою частиною інших злочинів (наприклад, вимагання)", - пояснює адвокат об'єднання "КФ "ДОМІНАНТА" Олексій Ющенко.
За словами експерта, потерпілий може подати заяву в поліцію, якщо його шантажують, однак правоохоронні органи можуть відмовитися розслідувати таку справу, оскільки є більш серйозні злочини.
Наголошується, що в разі дзвінків з погрозами найкращий варіант - це перестати брати трубку. Можна ігнорувати шахраїв або внести контакт в "чорний список".
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...