Аферисти все частіше дурять довірливих українців. Деякі намагаються продати дієтичні добавки замість пігулок, але є й інші способи. За деякими даними, в 2017 році зловмисники за допомогою дзвінків і СМС–повідомлень вкрали з рахунків українців понад 275 млн грн, передають Патріоти України з посиланням на Сьогодні.
Телефонних шахраїв, які виманюють реквізити картки по телефону, в Україні стає все більше і найжахливіше, що знайти і покарати такого роду зловмисників практично неможливо.
"На жаль шахраї і колектори використовують одні і ті ж принципи психічного тиску: постійні дзвінки, погрози, розголошення особистих даних особи. Саме по собі психологічний тиск за Кримінальним кодексом не є самостійним складом злочину, але в деяких випадках може бути складовою частиною інших злочинів (наприклад, вимагання)", - пояснює адвокат об'єднання "КФ "ДОМІНАНТА" Олексій Ющенко.
За словами експерта, потерпілий може подати заяву в поліцію, якщо його шантажують, однак правоохоронні органи можуть відмовитися розслідувати таку справу, оскільки є більш серйозні злочини.
Наголошується, що в разі дзвінків з погрозами найкращий варіант - це перестати брати трубку. Можна ігнорувати шахраїв або внести контакт в "чорний список".
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...