Експерти склали рейтинг найбільш забруднених міст України

Очолили список Маріуполь, Одеса та Луцьк.

Центральна геофізична обсерваторія (ЦГО) ім. Б.Срезневського представила рейтинг міст із забрудненою атмосферою. Список очолив Маріуполь, передають Патріоти України.
Міста з високим рівнем забруднення:
Маріуполь
Одеса
Луцьк
Кам'янське
Дніпро
Київ
Миколаїв
Слов'янськ
Кривий Ріг
Краматорськ
Рубіжне
Лисичанськ
Запоріжжя.
У списку найбільш забруднених виявилися міста, в яких розташовані потужні підприємства металургії, хімії і нафтохімії, паливно-енергетичного комплексу, а також ті, які мають значний парк пересувних джерел.
За підсумками минулого року рівень забруднення атмосфери в Маріуполі і Дніпрі був відзначений як дуже високий. Всі інші перераховані міста мають просто високий рівень забруднення.
При складанні рейтингу в обсерваторії керувалися показниками концентрації в атмосфері наступних речовин: формальдегіду, фенолу, фтористого водню, аміаку, діоксиду азоту, оксиду вуглецю.
Найчистіші міста:
Горішні Плавні
Ізмаїл
Світловодськ
Чернівці

Харків.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: У "червоному" Харкові нічні клуби проігнорували карантин (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 14:30

Харківщина є в лідерах щодо захворюваності коронавірусом в Україні. У Харкові, який віднесений до "червоної" зони епідемічної небезпеки, нічні клуби проігнорували карантинні обмеження. Відповідні відео опублікували очевидці вечірок, а також самі заклад...

Нещодавно зустрічався з Зеленським...: У президента Польщі виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 13:59

З 11 по 13 жовтня Дуда знаходився в Україні з офіційним візитом. Президент Польщі Анджей Дуда заразився коронавірусом після візиту в Україну. Про це повідомляє прес-секретар глави держави Блажей Спіхальский в Twitter, передають Патріоти України. Самопо...