Елітний маєток, церква і п'ять гаражів, або Як живе "звичайна" суддя із Дніпра (фото, відео)

Ім'я Наталії Петренко стало відомо широкій громадськості, коли після затримання на хабарі в 2008 році вже через рік, в 2009-му, суддя святкувала свій ювілей в Ялті за 400 тис. євро...

Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Наталія Петренко, декларуючи скромні доходи, виявилася власницею величезного особняка, кількох квартир, земельних ділянок та гаражів, ціна яких обчислюється багатьма мільйонами гривень. Про це йдеться в журналістському розслідуванні, передають Патріоти України.
Автори розслідування нагадують, що ім'я Наталії Петренко стало відомо широкій громадськості, коли після затримання на хабарі в 2008 році вже через рік, в 2009-му, суддя святкувала свій ювілей в Ялті. В якості запрошених зірок на цьому дні народження виступали Олег Газманов і Вєрка Сердючка. В цілому, за словами журналістів, таке святкування обійшлося судді в 400 тис. євро.

Згідно з декларацією і Держреєстром прав на нерухоме майно, суддя Петренко володіє великим будинком площею 457м2, з власною церквою у дворі. Суддя стверджує, що будинок їй подарували. Відповідно до реєстру, вартість такого "подарунка" в 2007 році склала 233 тис. доларів.

Крім будинку суддя Петренко володіє двома квартирами площею 155 м2 і 66 м2. У Державному реєстрі журналісти знайшли одну з квартир, площею 155,4 м2, розташовану на набережній Дніпра. Сьогодні ціна нерухомості в даному будинку стартує від 1300 дол./м2, а отже, зараз квартира судді Петренко коштує щонайменше 200 тис. доларів, або більше 5 млн грн.
Володіє Петренко також земельною ділянкою в Ялті. Крім того, Петренко декларує "інше нерухоме майно" загальною площею більше 300 м2, а також 5 гаражів.
Судячи з декларацій за 2013 і 2014 роки, основним доходом судді і її сім'ї з 5 осіб є зарплата. При цьому чоловік судді Ігор Петренко працює суддею в тому ж Господарському суді Дніпропетровської області.
Ігор Петренко може без проблем позмагатися в кількості нерухомості зі своєю дружиною. Згідно з декларацією, він володіє двома земельними ділянками, будинками площею 287 м2 і 384 м2 і квартирою на 64,3 м2. У Державному реєстрі журналісти знайшли будинок на 287 м2, яким володіє суддя Ігор Петренко. Знаходиться він в передмісті Дніпра, смт Ювілейне. Ось цей будинок на фото:

Другий будинок з'явився у власності судді Ігоря Петренка вже через рік після придбання першого, в 2007 році. Знаходиться він в місті Бердянськ (Запорізька обл.). Офіційна вартість цього будинку, згідно з реєстром, в 2007 році становила 160 тис. доларів.

Квартира ж, про яку йде мова в декларації, також знаходиться в Бердянську. Її, згідно з реєстром, Ігорю Петренку подарували.

Джерело: Prosud
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...