Українські Кулібіни стають дедалі винахідливішими: тепер вони переробляють свої авто так, щоб ті їздили на дровах, а не на бензині.

Так, своїх «залізних коней» оновили вже мінімум шість водіїв. Головна мета - економія на паливі. Так, за словами власників таких «дровомобілей», вигода у всіх різна: у кого дешевше в п'ять разів, а у кого і в усі 20, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Сегодня».
Машина їде завдяки газу, який виробляється під час горіння. Так, 36-річний чернігівський водій Євген Коливан встановив на багажнику авто спеціальну топку і тепер «заправляє» свій Opel дровами.
«У перерахунку на гроші при поїздці на дровах вартість кілометра становить 5-6 копійок, на бензіне- близько двох гривень. Головна умова - дрова повинні бути сухими. Найкраще горять дрова з шовковиці, але газ не такий калорійний, як традиційний газ для авто пропан, тому машина їде близько 60 км / ч. У даішників претензій не було, під'їдуть - подивляться, навіть документів не питали», - розповідає Євген Коливан.
За його словами, він знає мінімум шість водіїв, які їздять по українських дорогах на «дровомобілях».
Донбаський водій Сергій Лагунов, який сконструював «дровомобіль» кілька років тому, розповів, що переобладнав машину без сторонніх підказок: «Питати було ні в кого, а ті, з ким спілкувався, запевняли, що нічого не вийде. Після того як я створив таке авто, то за мною вже і почали повторювати. Як паливо найкраще підходять дрова з дуба і граба. Першим моїм автомобілем на дровах був «Жигулі», потім - «Волга».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...