"Если не смотреть на лица и не узнавать голоса, то, можно подумать, что это русский КВН шутит про Украину", - Муждабаєв про "95 квартал"

Кому так страшно заважає жити заборона прокату деяких російських фільмів через ліцензовані українські мережі? Кого тут змушують щось говорити і якою мовою? Кого і про що змушують, тим більше, мовчати?

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"В ленте попалась свежая юмореска от 95-го, я давно их не смотрел, кликнул. Вы тоже, если есть время, посмотрите, а то я не совсем понял. Кому и что запрещают говорить в Украине?

Кому так страшно мешает жить запрет проката некоторых российских фильмов через лицензированные украинские сети? Кого тут заставляют что-то говорить и на каком языке? Кого и о чем заставляют, тем более, молчать? Бррр)) Сюр какой-то.

Если не смотреть на лица и не узнавать голоса, то, можно подумать, это русский КВН на их первом канале шутит по Украину. О чем вообще речь? Кого у нас так жёстко ущемили, кому зашили рот?

Может, я что-то упустил, не знаю о серьёзных переменах в политической жизни Украины. Кто в курсе — пожалуйста, расскажите, заодно подскажете, в каком месте тут смеяться. Спасибо!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...