Про це в ексклюзивному коментарі "Обозревателю" заявив адвокат Ярослав Куц, повідомляють Патріоти України.
"Все банально просто. Ніхто не відміняв закон про захист прав споживача. Всі ці взаємини регулюються законом про захист прав споживача. Таким абонентам, які не отримують гарячу воду, хоча вчасно за неї платять, я рекомендую в першу чергу звертатися з офіційною претензією в енергогенеруючу компанію, з якою у них укладений договір на гаряче водопостачання", - зазначив він.
По-друге, Куц радить звертатися в держслужбу з питань захисту прав споживачів.
"Після реакції цих двох компаній потрібно подавати на них до суду для відшкодування збитків, які пов'язані з неотриманням послуги", - додав він.
Крім того, Куц наголосив, що від них можна вимагати і моральної компенсації.
"Якщо людина, яка звикла щодня митися в теплій воді, не є моржем, вона не загартовується холодною водою, у неї є протипоказання лікаря до холодної води, то вона має право компенсувати такі збитки. Слава богу, ми не в Радянському Союзі, і немає колективної відповідальності за дії когось із сусідів", - підсумував він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...