Facebook вперше видалив сторінки високопосадовців: Названо причину

Соцмережа Facebook видалила сторінки низки керівників армії М'янми, яких звинувачують у геноциді.

Повідомляється, що кілька днів тому місія комітету ООН з прав людини із вивчення ситуації у М'янмі опублікувала доповідь, де сказано, що дії місцевого уряду та армії мають ознаки геноциду проти народу рохінджа. ООН висловило обурення регулярними каральними операціями, які військові М'янми проводять у північних штатах країни - Ракхайн, Качин і Шан, передають Патріоти України.

Через кілька днів після публікації доповіді ООН керівництво Facebook розказало, що видалило сторінки керівників армії М'янми, які відповідальні за геноцид рохінджа. Серед них - головнокомандувач війська Мінг Аун Хлаін та його заступник. Загалом йдеться про 18 особистих акаунтів та ще 52 сторінки. Їхня загальна аудиторія складала приблизно 12 мільйонів людей.

Як зазначає видання, це перший випадок, коли Facebook навмисно видаляє акаунти політиків чи військових керівників.

За даними BBC, політику озброєного придушення рохінджа влада М'янми проводить вже декілька десятиліть, але останнє загострення конфлікту сталося минулого року. Як повідомлялося, бойовики "Армії спасіння рохінджа Аракана" здійснили напади на більш ніж 30 поліцейських постів і військову базу м'янманської армії, після чого керівництво війська оголосило антитерористичну операцію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...