Facebook заблокував десятки акаунтів з Росії через нелегальний збір даних користувачів

Сторінки були пов'язані з компанією Social Data Hub.

Facebook відправив листа за адресою реєстрації Social Data Hub в Ірландії з вимогою припинити збір і аналіз даних та надати соцмережі до 12 жовтня список всіх використаних відомостей і всіх клієнтів, які мали до них доступ, включно з державними структурами. Соцмережа вимагає знищення всіх даних, зібраних у Facebook, передають Патріоти України.

Facebook заблокував більше 66 аккаунтів, профілів, сторінок і додатків Social Data Hub. "Видалення сторінок викликано тим, що компанія займалася скрейпінгом (технологія аналізу і отримання даних користувачів), що є порушенням нашої користувацької угоди", - йдеться у заяві Facebook.

Компанія планує знайти і заблокувати ще більше облікових записів, пов'язаних з Social Data Hub.

Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Лівії путінські найманці потрапили в смертельну засідку (відео)

середа, 3 червень 2020, 18:47

Запис нібито зроблено 3 червня. "Засідка для ПВК Вагнера РФ та сил Хафтара в Лівії. Околиці Тріполі", - йдеться у підписі під відео у Twitter. На кадрах видно, як озброєні люди, які знаходяться в засідці в одному з будинків, розстрілюють проїжджаючі ми...

Колишній "регіонал" і наймолодший ректор України

середа, 3 червень 2020, 18:36

Джерела повідомляють, що йогона посаду міністра освіти рекомендували ректори університетів під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським. Парламентський комітет з питань освіти науки та інновацій сьогодні, 3 червня, повинен розглянути кандидаті...