Facebook заблокував десятки акаунтів з Росії через нелегальний збір даних користувачів

Сторінки були пов'язані з компанією Social Data Hub.

Facebook відправив листа за адресою реєстрації Social Data Hub в Ірландії з вимогою припинити збір і аналіз даних та надати соцмережі до 12 жовтня список всіх використаних відомостей і всіх клієнтів, які мали до них доступ, включно з державними структурами. Соцмережа вимагає знищення всіх даних, зібраних у Facebook, передають Патріоти України.

Facebook заблокував більше 66 аккаунтів, профілів, сторінок і додатків Social Data Hub. "Видалення сторінок викликано тим, що компанія займалася скрейпінгом (технологія аналізу і отримання даних користувачів), що є порушенням нашої користувацької угоди", - йдеться у заяві Facebook.

Компанія планує знайти і заблокувати ще більше облікових записів, пов'язаних з Social Data Hub.

Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...