Це черговий етап глобальної боротьби проти fake news та hate speech. Тема останнім часом стає все більш модною та актуальною, і не лише через ольгінських тролів, - пише на своїй сторінці у Facebook нардеп Ігор Попов, передають Патріоти України.
Національні уряди та міжнародні організації, окрім іншого, використовують цей тренд і для тиску на транснаціональні ІТ-компанії та соцмережі, які занадто вільно почувають себе у відкритому інформаційному просторі.
Кого карати за фейкньюси? В тоталітарних країнах все частіше карають авторів публікацій, проте тут явний ризик вибіркового підходу та обмеження свободи слова.
За що карати? Найлегше класифікувати такі пости, якщо там прямі заклики до насилля, рекрутинг терористів чи торгівля вибухівкою. Але якщо це «просто ксенофобія» чи «лексика мови ненависті» – то в нашому сегменті ФБ треба буде відсотків до 20 контенту видаляти? Для нашого воюючого, раненого та вразливого інформаційним атакам суспільства – розробка критеріїв для класифікації і обмежень hate speech є особливо нагальною. Хтось уже цим займається?
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...