"Фашисты, они и есть фашисты": Меркель у Грузії довела Москву до істерики

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у ході візиту до Грузії відвідала село Одзісі на кордоні з Південною Осетією. У ході візиту вона оглянула у бінокль розташовану недалеко від села російську військову базу.

Німецька преса сприйняла цей жест свого лідера, як зовсім непрозорий натяк для російського президента Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на німецькі ЗМІ.

Перед цим під час зустрічі зі студентами Тбіліського університету канцлер Німеччини зазначила, що Абхазія і Південна Осетія - окуповані території і невід'ємна частина Грузії.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...