"Фашистська хунта наступає!": Смолоскипна хода в якутському селі розбурхала мережу (відео)

Таким оригінальним чином жителі Борогонців відзначали не день народження Степана Бандери - до нього ще два місяці, а ювілей - сторіччя комсомолу.

В адміністративному центрі Усть-Алданского улусу Якутії, селі Борогонці, місцеві жителі влаштували вечірній факельний хід на честь сторіччя комсомолу. Дійство на вулицях села, яке знаходиться в 127 км на північ-схід від Якутська, розгорнулося 27 жовтня, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Любительське відео через пару днів викликало фурор в соцмережах: користувачі залишають іронічні коментарі в дусі "это шаманский обряд по воскрешению зомби СССР", "а где же иконы Сталина?! Еретики какие-то", "кого хоронят?", "комсомол, Сталин, Боже царя храни, в ядерный пепел, можем повторить" та інші.

У російських ЗМІ останніх років факельні ходи націоналістів в Україні подаються як "підтвердження" тому, що в Україні - "бендерівсько-фашистська хунта".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...